+370 650 96449 info@ihouse.lt

Tai šiuolaikinis projektas,

kokių mes patys siekiame. Būtent jame galėjome pristatyti savo idėjas, – pasakoja iHouse“ ekspertas. „Aeronamai išmanūs ir lengvai valdomi. Kad ir jų apšvietimas, kuriuo rūpinomės. Visose namuose įdiegta išmanaus apšvietimo sistema, jei už lango tamsu įėjus į kambarį šviesa įsijungia automatiškai ir išsijungia, kai patalpoje nelieka gyventojų. Atsikėlus naktį kai visi jau miega, iki vonios šeimininkus palydėsneryškus pritemdytas apšvietimas.

Lietimui jautraus jungiklio pagalba

yra perjungiami apšvietimo scenarijai (scenos), kurie lengvai kuriami ir pritaikomi gyventojų poreikiams. Pavyzdžiui, kiekvienos dienos konkreti scena: jūs mielai skaitote ryškioje šviesoje, o televiziją žiūrite prieblandoje.

Programėlėje galite nustatyti

 skaitymo ir televizijos apšvietimo scenas. Arba vakarienės scena. Vienu mygtuko paspaudimu ryškiau apšviesite vakarienės stalą, ir pritemdysitekitas šviesas, taip sukursite romantišką atmosferą ir paslėpsite indus kriauklėje. Protingas apšvietimas, galėjimas vienu paspaudimu, valdyti daugybę šviesos šaltinių. Ir tai ne tik jauki atmosfera, bet ir tuo pačiu energijos taupymas.

Automatiniu rėžimu

name dirbs ir apsauga nuo įsilaužimo bei vandens nuotėkio. Išmani apsaugos sistema gyventojams padės namuose jaustis saugiai. Esamos signalizacijos komponentai bus integruoti į išmanaus namo sistemą. Sistemągalima valdyti paprastai ir efektyviai – jungikliu arba išmaniuoju telefonu, – kalbėjo „iHouse“ vadovas. Statinyje taip pat veiks išmanioji telefonspynė, išmaniuose namuose tokios bus ir žaliuzės, roletai.