+370 650 96449 info@ihouse.lt

Loxone – SPRENDIMAS JŪSŲ NAMAMS

 Loxone išmaniųjų namų sistema – tai namai, kontroliuojami jūsų. Kiekvienas namų prietaisas valdomas vieno mygtuko paspaudimu, išmaniuoju telefonu ar planšete. Apšvietimas, temperatūra, apsauga, audio/video, baseino ar drėkinimo sistemos – Loxone suteikia galimybę valdyti arba automatizuoti visas namų inžinerines sistemas. 

Loxone tikslas – apjungti jūsų namų prietaisus ir leisti jums juos valdyti kokybiškai ir efektyviai. 

DILEMA

Tikėtina, kad jau šiandieną jūsų namuose yra gausybė automatizuotų prietaisų. Mūsų sprendimas orientuotas į pagrindines jūsų namų inžinerines sistemas: apšvietimą, vetiliaciją, namų saugą, audio/video sistemas. Visos šios sistemos turi savo autonominį valdymą, namuose vis pasimeta gausybė pultelių, o tam, kad efektyviai valdytumėte kiekvieną jų – turite gilintis į daugybę naudojimo instrukcijų. Skamba sudėtingai, ar ne?

Didžiausia pavienių prietaisų problemanegebėjimas komunikuoti ir jungtis vienam su kitu. Ši problema apriboja prietaisų potencialą ir neleidžia jiems dirbti išvien. Loxone sistema sukurta būtent šių nepatogumų sprendimui. 

VIENA SISTEMA

Loxone sistemos branduolys „The Loxone Miniserver” suteikia galimybę integruoti namų prietaisus, taip, kad jūs galėtumėte juos visus valdyti vos keliais paspaudimais. Pavienių prietaisų kontrolė – jau vakar dienos naujiena.
Tokie prietaisai kaip judesio detektoriai, durų/langų magnetiniai kontaktai gali tarpusavyje susisieti ir automatiškai pasirūpinti apšvietimu, saugumu, ventiliacija, šildymu ir vėsinimu, audio/video sistemomis ir ne tik.